Марк Волберг у новому екшені

15 серпень 2018
Скоро в прокаті новий екшен-трилер Пітера Берга. Дата виходу фільму "22 милі" в Україні - 23 серпня 2018 року. Після занурення в емоційно забарвлені політичні трилери "Вцілілий" і "День патріота" Берг повертається до екшену в стилі "Морського бою" з Марком Волбергом ("Всі гроші світу", "Здрастуй, тато, Новий рік! 2") у головній ролі. Крім того, уваги до фільму додає участь в проекті героя бойовиків Іко Вайса, знайомого всім по франшизі "Рейд". І складно сказати, хто - Волберг або Вайс - викликає у публіки більший інтерес.
В основі кінострічки "22 милі" історія про Джеймса Сільву, співробітника елітного підрозділу ЦРУ (Марк Волберг), який отримує завдання знайти і доставити з Індонезії агента розвідки (Іко Вайс), що володіє цінними відомостями. З ним герой Волберга повинен подолати 22 милі по території, яка є небезпечною для життя.
Зараз вже готується продовження цього бойовика за сценарієм від Умейра Аліма, а амбіції STX Films розширюються до створення нової франшизи. Втім, перспективність цієї ідеї буде зрозуміла вже за деякий час після широкої прем'єри "22 милі" в кінотеатрах по всьому світу.
Як приборкати дракона 3
Дивіться з 21.02.2019
Найочікуваніший фільм
11
25%
5
11%
10
23%
4
9%
2
5%
12
27%
Всього проголосувало: 44

telegram instagram facebook