Нова комедія від Кварталу 95

24 грудня 2018
В українському прокаті стартує показ романтичної комедії "Я, ти, він, вона".
Романтична комедія "Я, Ти, Він, Вона" - це історія про те, що ніколи не пізно почати прислуховуватися один до одного, чути та відчувати потреби свого партнера. Чоловік і дружина переживають кризу стосунків і вирішують розлучитися. Під час випробувального терміну, наданого судом, герої фільму потрапляють у кумедні, а іноді й екстремальні пригоди, які змушують їх зрозуміти важливі речі та переоцінити власне життя.
Головні ролі у фільмі "Я, Ти, Він, Вона" виконали Володимир Зеленський і Настя Коротка. Їхніх коханців зіграли Надя Дорофєєва і Євген Кошовий. Також у фільмі знялися Ольга Сумська, Станіслав Боклан, Тамара Яценко, Оля Полякова, Сергій Бабкін і Юрій Ткач. Саундтрек до фільму написав гурт "Антитіла". Крім того, у фільмі звучатимуть хіти у виконанні Сергія Бабкіна, гуртів "Мачете" та "Без обмежень".
Володимир Зеленський не лише виконує одну з головних ролей у фільмі "Я, ти, він, вона", але і дебютує на проекті як режисер-постановник. Володимир вперше поєднав на майданчику одразу три амплуа - актора, режисера і продюсера.
"Я, ти, він, вона" - це десята, ювілейна повнометражна картина "Кварталу 95". І перша стрічка виробництва студії "Квартал 95", яку зняли за підтримки Держкіно України.
Дюна
Дивіться з 15.09.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
22
19%
71
61%
12
10%
9
8%
3
3%
Всього проголосувало: 117

telegram instagram facebook