Військово-історична драма в кіно

27 січня 2020
30 січня в український прокат виходить військова драма британського режисера Сема Мендеса "1917". Це один з найгучніших фільмів 2019 року. Він зібрав 10 номінацій на премію "Оскар", одержав "Золотий глобус" як краща кінодрама, а Мендес був відзначений цією престижною нагородою як найкращий режисер. Сем стверджує, що написав сценарій і зняв картину на основі спогадів свого діда, який брав участь у Першій світовій війні.
1917 рік. Розпал Першої світової війни. Люди щодня сотнями гинуть, захищаючи інтереси своєї країни. На долю двох молодих солдатів, Скофілда і Блейка, випало тяжке випробування: виконати наказ вищого керівництва, пов'язаний з великим ризиком. Вони повинні відправитися в далекий похід і перетнути територію ворога, щоб доставити дуже важливе повідомлення. Від результату цієї місії залежить життя багатьох людей.
У картині "1917" знялися зірки британського кінематографа Бенедикт Камбербетч, Колін Ферт, Ендрю Скотт, Марк Стронг, Джордж Маккей. Глядачів вразили масштаб і реалістичність зйомок. Мендес по праву вважається одним з найуспішніших британських кінорежисерів сучасності. Кожна з його картин ставала подією.
Який фільм чекаєте найбільше?
22
19%
71
61%
12
10%
9
8%
3
3%
Всього проголосувало: 117

telegram instagram facebook