"Термінатор 2: Судний день" повертається в кіно в унікальному форматі

14 серпня 2017

Режисер Джеймс Кемерон вирішив переформатувати "Термінатора 2" в 3D до 25-річчя фільму, але в прокат він вийде в 26-ту річницю - зовсім скоро. Подібний експеримент Кемерон вже виконав з "Титаніком" у 2012 році - і тоді касовими зборами картини міг позаздрити будь-який новий блокбастер: по світу "Титанік 3D" виручив $ 343 млн. Конвертацією "Термінатора 2" в 3D, за словами Кемерона, займалися ті ж фахівці, що працювали над "Титаніком" і "Аватаром".

"Термінатор 2: Судний день" - найпопулярніший фільм кіносеріі; він зібрав $ 519 млн при бюджеті в $ 102 млн, а також виграв чотири "Оскара" - за кращий грим, кращий звук, кращий монтаж звуку і кращі візуальні ефекти. Кожен наступний фільм франшизи, від третього до п'ятого, змушений був "перезапускати" кіносерію, тому що не зустрічав масового схвалення глядачів. На сьогодні майбутнє франшизи виглядає невизначеним: "Термінатор: Генезис" не виправдав надій студії "Парамаунт Пікчерз", і дата прем'єри продовження була виключена з графіка релізів.

Однак, на радість фанатам, у січні стало відомо, що Кемерон готовий повернутися до кіносеріі "Термінатор" не тільки для "апгрейду" другої частини. Він уже зустрівся з режисером Тімом Міллером, який зняв "Дедпула", щоб обговорити можливе відродження бренду "Термінатор" з новим, шостим фільмом. Навряд чи Кемерон сам поставить картину, але зможе контролювати знімальний процес в якості продюсера.

Кращий стрілець Меверік
Дивіться з 08.07.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
22
19%
71
61%
12
10%
9
8%
3
3%
Всього проголосувало: 117

telegram instagram facebook