Розкрадачка гробниць повертається

13 березень 2018
Вже з 15 березня на українського кіномана чекає пригодницький бойовик "Розкрадачка гробниць: Лара Крофт". Фільм створений за мотивами відеогри Tomb Raider, що вийшла у 2013 році та стала перезавантаженням популярної франшизи.

Стрічку зняв норвезький режисер Роар Утхауг ("Хвиля"). За його словами, нова кіноадаптація представить реалістичніший погляд на персонажа. Також постановник зазначив, що Лара Крофт у цій версії – борець і справжня героїня, але не супергероїня. Скрипт написала дебютантка Женева Робертсон-Дворет, яка також є сценаристкою майбутнього марвелівського кінокоміксу "Капітан Марвел".
Знамениту археологиню цього разу грає Алісія Вікандер, володарка премії "Оскар" за роль у драмі "Дівчина з Данії". Крім того, до акторського складу ввійшли Волтон Гоггінс ("Джанґо вільний", "Мерзенна вісімка"), Деніел Ву ("В пустелі смерті", "Warcraft: Початок"), Домінік Вест ("300 спартанців", "Коханці").

Кіно фактично буде оріджином Лари Крофт і розповість про її першу пригоду на загадковому острові, де знайдеться місце численним небезпекам, розкриттю таємниць і боротьбі з негідниками.

Нагадаємо, що героїня вже з’являлася на великому екрані. У 2001-му та 2003-му цей образ втілила Анджеліна Джолі.
До зірок
Дивіться з 23.05.2019
Найочікуваніший фільм:
21
30%
20
29%
8
11%
15
21%
6
9%
Всього проголосувало: 70

telegram instagram facebook