Картелі, кров і адреналін в "Сікаріо 2"

26 червня 2018
Під завісу місяця в українському прокаті стартує стрічка "Сікаріо-2" - продовження історії агента ЦРУ Метта Грейвера (Джош Бролін) і таємничого вбивці Алехандро (Бенісіо дель Торо). Головним героям належить дати бій мексиканським наркокартелям, що почали промишляти перевезенням терористів до США. Метт і Алехандро не нехтують у виборі методів боротьби, так що викрадають дочку високопоставленого члена картелю. Ситуація ускладнюється, коли Алехандро отримує наказ усунути дівчинку, через що колишні союзники опиняються по різні сторони барикад.

Перший "Сікаріо" був жорсткою кримінальною драмою про героїв, що легко забувають про моральні цінності заради досягнення мети. Але, схоже, у творців сиквела дещо інший підхід. Судячи з трейлера, картина стане більш видовищною та динамічною, а головні герої проведуть більш чітку межу між добром і злом. Втім, похмура тональність і жорстокість, швидше за все, залишаться на місці. На жаль, Емілі Блант, чиїми очима розкривалася історія минулого фільму, до своєї ролі не повернулась. Але, можливо, тим цікавіше буде спостерігати за дуетом дель Торо і Броліна.

"Сікаріо-2" націлений на любителів бойовиків, яких не бентежить екранна жорстокість, а неоднозначні персонажі приваблюють більше, ніж шаблонні герої й лиходії.
Незнайомець
Дивіться з 30.09.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
35%
8
14%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
23%
Всього проголосувало: 57

telegram instagram facebook