Комедія з еротичним присмаком

18 грудня 2018
На великі екрани виходить гаряча романтична комедія "Секс і нічого особистого". Це дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він писав разом зі своїми колегами по "Вар’яти-шоу" Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн грн із 26 потрібних.

За сюжетом комедії, вбитий горем Сергій їде до друга в Прагу святкувати новорічні свята. В Україні йому більше робити нічого, адже його дівчина вирішила кинути його, аргументуючи це тим, що в ліжку він повний нуль. В столиці Чехії він відволікається, як може. І однієї ночі, відпочиваючи в стрип-клубі, він зустрічає танцівницю Діану. Вона обіцяє зробити з нього справжнього мачо, використовуючи лише теорію. Але на шляху до цього стає його колишня дівчина.

Розчарованого Сергія грає Роман Луцький, роль його дівчини дісталась Наталії Мазур. Друг Василь – головний сценарист комедії Сергій Притула, а стриптизерка з нічного клубу – Анжеліка Ніколаєва. До речі, саундтрек до фільму писали Monatik і Макс Барських. 
Родина Адамсів 2
Дивіться з 21.10.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook