Смертельний страх і страшні злочини: "Скло" в кіно

15 січня 2019
Однією з найбільш загадкових прем'єр січня (та й в цілому 2019 року) стане гримуча суміш жанрів від режисера М. Найта Шьямалана - трилер "Скло". Фільм вийде в український прокат 17 січня 2019 року. "Скло" стане кросовером двох попередніх кінокартин режисера - супергеройського трилера "Невразливий" (2000) і психологічного хоррора "Спліт" (2016). У головних ролях - Брюс Вілліс, Семюел Л. Джексон, Джеймс МакЕвой.
За сюжетом, троє головних героїв з попередніх фільмів всесвіту: Кевін Венделл Крамб (Джеймс Макевой), Девід Данн (Брюс Вілліс) і Містер Скло - Елайджа Прайс (Семюел Л. Джексон) опиняються в одній психіатричній лікарні.
Персонаж Макевоя, у якого 23 особистості, перетворюється в агресивного Звіра та починає коїти злочини. Данн впевнений, що це відбувається під впливом когось більш хитрого і могутнього, що робить зустріч Невразливого і Містера Скло неминучою.
У фільмі також знімаються Аня Тейлор-Джой, Сара Полсон, Спенсер Тріт Кларк і Чарлейн Вудард.
"Скло" є унікальним проектом. Вперше компанія Buena Vista International, що належить студії Disney, та яка володіє правами на фільм "Невразливий" (2000), і студія Universal Pictures, що володіє правами на фільм "Спліт" (2016), погодилися об'єднатися, щоб разом зняти цей проект.
Співай 2
Дивіться з 30.12.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook