Зустріч з гігантським древнім ящером

28 травня 2019
Через 5 років після виходу першого фентезійного бойовика "Ґодзілла" (2014) фанати дочекались продовження неймовірної історії. Прем'єра нового фільму в Україні запланована на 30 травня, а в світі її продемонструють 29 травня. У фільмі зіграли Міллі Боббі Браун, Віра Фарміга, Чарльз Денс, Бредлі Вітфорд, Саллі Гокінс, Кайл Чандлер та багато інших.

Пригодницький фільм "Ґодзілла II: Король монстрів" режисера Майкла Догерті розповідає про криптозоологічне агентство "Монарх", яке робить все, щоб зупинити монстрів, яких людство давно вважало зниклими. Втім, раніше відомому Ґодзиллі доведеться вступити у бій з наднебезпечними монстрами Мотрою, Роданом та Кінг Гідорою. Під час битви люди зрозуміли, що тепер від них у цьому світі більше нічого не залежить, через що вони вирішують стати осторонь і спостерігати, як природа бере верх над розумним людством.

Кіновиробництво "нової" "Ґодзілли" надто затягнулось через проблеми зі знімальною складовою, адже спочатку режисером фільму мав бути Гарет Едвардс, який став автором оригінального фільму. Але ще на початку зйомок у 2016-му він вибув з проекту через розбіжності з командою, через що було призначено нового режисера і прем'єру кінокартини з червня 2018 року було перенесено на травень 2019-го. Лише у середині 2017 року було розпочато зйомки фантастичного фільму. Наразі розробники вже працюють над продовженням фільму "Ґодзілли II: Король монстрів", який має вийти на екрани у травні 2020 року. Майбутній фільм матиме назву Godzilla vs. Kong.
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook