Люди в чорному повертаються

11 червня 2019
З 13 червня у прокат виходить нова історія про "Людей в чорному" - "Люди в чорному: Інтернешнл".
Волтер Ф. Паркс і Лорі МакДональд, які продюсували всі фільми франшизи, починаючи з картини "Люди в чорному" 1997 року, повертаються до своїх амплуа. Режисерське крісло зайняв Ф. Гері Грей, який успішно проявив себе і в бойовиках ("Форсаж 8"), і в іскрометній комедії ("П'ятниця"), і в гостросюжетній драмі ("Голос вулиць"). Сценарій фільму "Люди в чорному: інтернешнл" написали Артур Маркам і Метт Холлоуей, які раніше працювали над сценарієм фільму "Залізна людина"
Кінострічка "Люди в чорному: Інтернешнл" здивує кіноглядачів новими агентами, зброєю, прибульцями та локаціями. Крім Кріса Хемсворта та Тесси Томпсон, що зіграли ролі агентів Ейч і М, ролі в картині отримали Емма Томпсон в ролі глави "Людей в чорному", а також Ліам Нісон, Ребекка Фергюсон, Кумейл Нанджіані та інші актори.
У новому фільмі "Люди в чорному: Інтернешнл" борці за мир і справедливість вселенського масштабу повертаються — цього разу в новому обличчі. Кріс Хемсворт і Тесса Томпсон вдягнуть чорні піджаки, візьмуть в руки знаменитий стирач пам'яті й відправляться борознити простори рідної планети й інших галактик. Правда, цього разу їх ворог не таємничий НЛО, а шпигун у власних рядах.
ДезМатч
Дивіться з 28.10.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook