"Тенет": виходить сумбурний і амбітний блокбастер Крістофера Нолана

26 серпня 2020
"Тенет" Нолана пережив нелегкі часи пандемії, коли його прем'єра в усьому світі кілька разів відкладалася. Але тепер глядачі, в тому числі й в Україні, зможуть побачити новий, як очікується, шедевр майстра.
"Тенет" - це епічний екшен, події якого розвиваються у світі міжнародного шпигунства, де є місце для подорожей у часі й неймовірно заплутаним інтригам психології та роботи мозку.
Головний герой бореться за порятунок світу. Він подорожує жорстокими реаліями міжнародного шпигунства, проте незабаром його місія виходить за межі реального ходу речей. Він стикається з інверсією — спеціальною технікою управління часом.
Режисер фільму "Тенет" - революціонер у своєму роді Крістофер Нолан, автор трилогії "Темний лицар" і фільмів "Початок" і "Дюнкерк". За словами Крістофера Нолана, він розробляв ідею фільму протягом 20 років. Трилер став одним з найбільш очікуваних фільмів 2020 року. Нолан поставив картину за власним сценарієм, знімаючи як на камери IMAX®, так і на 70-міліметрову плівку, щоб перенести історію на великий екран. Зйомки проходили на натурних об'єктах семи країн. У фільмі всього 280 кадрів з комп'ютерною графікою, решта — живі зйомки з застосуванням практичних спецефектів.
Акторський склад очолив Джон Девід Вашингтон, до нього приєдналися Роберт Паттінсон, Елізабет Дебікі, Дімпл Кападіа, Аарон Тейлор-Джонсон, Клеменс Поезі, а також Майкл Кейн і Кеннет Брана. Продюсерами стрічки стали Емма Томас і Крістофер Нолан, що виступають співавторами вже не першого свого фільму. Томас Хейсліп став виконавчим продюсером.
Бестселер
Дивіться з 23.09.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
34%
9
16%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
22%
Всього проголосувало: 58

telegram instagram facebook