Від творців "Гаррі Поттера": фентезі "Таємничий сад" з Коліном Фертом

22 вересня 2020
Сімейний фентезі "Таємничий сад" з Коліном Фертом e головній ролі виходить на екрани українських кінотеатрів. Одну з головних ролей у фільмі зіграв лауреат премій "Оскар" та BAFTA Колін Ферт.
Розробкою фільму "Таємничий сад" займалася та ж продюсерська команда, яка свого часу відповідала за такі успішні кінофраншизи, як "Гаррі Поттер" та "Пригоди Паддінгтона".
Сценаристом "Таємничого саду" став автор п’єси "Гаррі Поттер і прокляте дитя", сценарист стрічок "Аеронавти" та "Енола Холмс" від Netflix Джек Торн. Режисером виступив лауреат премії BAFTA та постановник шоу "Чорні вітрила" та "Утопія" Марк Манден. За музику у фільмі відповідав лауреат премії "Оскар" Даріон Маріанеллі ("Спокуса", "Пригоди Паддінгтона 2"), а за костюми - Мішель Клептон, відома за шоу "Гра престолів".
В центрі сюжету стрічки "Таємничий сад" 10-річна дівчинка Мері Леннокс у виконанні юної зірки Діксі Егерікс ("Геній", "Маленький незнайомець"), яка народилася в Індії у заможній британській родині. Коли батьки раптово помирають, її відправляють до дядька Арчибальда Крейвена, якого зіграв Колін Ферт ("Король говорить!", "Kingsman", "Дитина Бріджит Джонс"). Волелюбній дівчинці доводиться змінити індійські простори на віддалений заміський маєток дядка у Йоркширі, де вона потрапить під пильне око суворої місис Медлок у виконанні Джулі Волтерс.
Тут Мері вперше стикається з реаліями похмурої Англії, але одночасно, зовсім неочікувано для себе, знаходить тут нових друзів: хворобливого кузена Коліна, якого батько не випускає з маєтку, місцевого хлопчика Дікона та травмованого чарівного песика, який стає вірним супутником героїв протягом їхніх пригод. Мері з друзями відкривають багато сімейних таємниць, захованих у похмурому маєтку, та фантастичну красу таємничого саду, який змінить все у долі героїв.
Стрічка "Таємничий сад" знята за класичним романом Френсіс Ходжсон Бернетт, який досі не втратив своєї актуальності та перших сходинок у списках бестселерів з моменту випуску книги у 1911 році. Втім, автори нової адаптації перенесли місце дії "Таємничого саду" у 1947 рік.
Хелловін убиває
Дивіться з 21.10.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook