Енн Гетевей у фільмі "Відьми"

26 жовтня 2020
Напередодні Гелловіну в український прокат виходить фільм Роберта Земекіса "Відьми". Якщо ви виросли в 1990-ті, то напевне дивилися попередню екранізацію культової казки Роальда Даля - з Анжелікою Г’юстон у головній ролі. Цього разу роль Верховної відьми дісталася Енн Гетевей - саме вона цієї осені страхатиме дітей в усьому світі. Продюсером кінострічки витсупив Гільєрмо дель Торо.
Автор казки "Відьми" - англійський письменник Роальд Даль (автор книжки "Чарлі і шоколадна фабрика"). Даль увійшов в історію літератури як "недитячий" дитячий письменник: його книги часто сповнені чорного гумору й абсурду, порушують серйозні соціальні теми, і часто закінчуються нетривіально. У 1983 році Даль видав книгу "Відьми" - історію про те, як навчитися розпізнавати відьом серед людей і чому дітям варто їх боятися.
За сюжетом фільму "Відьми", хлопчик-сирота разом з люблячою бабусею випадково перетинається з групою гламурних злих відьом під керівництвом Верховної відьми. Попри те, що хлопчика та його друзів перетворюють в мишей, вони повинні перешкодити підступним планам злих чарівниць.
Бурштинові копи
Дивіться з 07.10.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook