Омар Сі у "Нічному патрулі"

2 листопада 2020
У широкий прокат виходить французька кінострічка "Нічний патруль". У головній ролі - зірка трагікомедії "1 + 1" Омар Сі. У касті проєкту також відзначилися Грегорі Гадебуа, Вірджині Ефіра, Пейман Моааді. Фільм є адаптацією роману французького письменника Х'юго Борис, який був опублікований у 2016 році. Прем'єра "Нічного патруля" відбулася на Берлінському кінофестивалі. Режисером і сценаристом стала Анн Фонтен. Ідея фільму виникла у режисера, коли до неї підійшов відомий французький продюсер і сказав: "Ця історія для вас". У французькому кіно рідко можна побачити історії про поліцейських, розказані переважно з жіночої точки зору. За останнє десятиліття Фонтен зняла найрізноманітніші картини: біографічний фільм про моду ("Коко Шанель"), романтичну комедію з Ізабель Юппер у головній ролі ("Мій найстрашніший кошмар"), історію дорослішання ("Марвін або прекрасне виховання"), драму про вагітних черниць часів Другої світової війни ("Святі").
Події "Нічного патруля" відбуваються в Парижі, в центрі сюжету - троє місцевих поліцейських. Одного вони отримують нетипове завдання - керівництво просить їх взяти під охорону мігранта та доставити його в аеропорт під конвоєм. Транспортування депортованих не входить в прямі обов'язки поліції, але завдання треба виконувати. Напарники відправляються в дорогу вночі, з ними автомобілі їде нелегальний мігрант Тохір.
Шлях досить довгий, щоб розговоритися з пасажиром. Так поліцейські з'ясовують, що Тохір втік з рідної країни через переслідування. У нього конфлікт з кримінальною групою, і як тільки він повернеться додому, його вб'ють. Щоб вижити, він незаконно перетнув французький кордон і хотів сховатися на території Франції, але попався на очі поліції. Історія Тохір звучить реалістично і чесно. Емір і Арістід частково співчувають йому, але їхня місія - доставити чоловіка в аеропорт. Вірджинія розуміє, що Тохір відправляється на вірну смерть, а поліцейські цьому сприяють. Вона пропонує напарникам дати мігранту шанс втекти і таким чином вижити, але поліцейські не згодні на ці порушення. Тоді Вірджинія розуміє, що повинна самотужки щось придумати й допомогти мігранту. Їй доведеться піти проти напарників і провернути справу таємно від них. Чи зуміє дівчина звільнити Тохір і чи варто це робити?
Остання дуель
Дивіться з 14.10.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
34%
10
17%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
22%
Всього проголосувало: 59

telegram instagram facebook