Емма Стоун дає нове життя культовій лиходійці Disney - Круеллі де Віл

21 травня 2021
Зовсім скоро на екрани українських кінотеатрів виходить у прокат фільм "Круелла". Події стрічки розгортаються в Лондоні наприкінці 1960-х: головна героїня слухає панк, їздить на мотоциклі, носить смокі-айс, фарбує волосся в чорно-білий колір. І моторошно регоче. Словом, такої Круелли де Віль ми ще не бачили.
Новий фільм покаже, звідки взагалі з’явилася Круелла й чому вона стала лиходійкою. Синопсис "Круелли" оповідає:"У 1970-х у Лондоні молода дизайнерка Естелла де Віль стає одержима собачою шкурою, особливо з далматинців, поки зрештою не перетворюється на безжальну Круеллу". Фільм стане приквелом "101 далматинця", який вийшов 1996 року і головну роль у якому зіграла Гленн Клоуз.
Режисер стрічки "Круелла" Крейг Гіллеспі прийшов у велике кіно після створення інді-фільмів. Його найгучніша робота — драма "Тоня проти всіх" про фігуристку Тоню Гардінг — 2019 року принесла виконавиці головної ролі Марго Роббі номінацію на премію "Оскар", а сам фільм зібрав 53 мільйони доларів у прокаті в усьому світі. До Емми Стоун у "Круеллі" доєдналася Емма Томпсон, Стенлі Туччі, Джоел Фрай, Пол Волтер Гаузер.
 
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
34%
10
17%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
22%
Всього проголосувало: 59

telegram instagram facebook