Продовження історії маленького і непосидючого кролика Петрика

28 травня 2021
У прокат виходить американо-австралійський повнометражний анімаційний пригодницький фільм "Кролик Петрик: Втеча до міста".
Перша картина про кролика Петрика, героя знаменитої дитячої книги англійської письменниці Беатрис Поттер, отримала схвальні глядацькі відгуки й виявилася досить успішною у світовому прокаті. Симпатичний молодий кролик підкорив глядачів своєю безпосередністю і навіженим поведінкою.
Сюжет кінострічки "Кролик Петрик: Втеча до міста" знову обертається навколо фермера Томаса, який вирішив одружитися зі своєю коханою Беатріс. Пара нарешті знаходить спільну мову з кроликами й починає спокійне життя за містом. Але Петрик, схоже, не може побороти свій пустотливий характер. Кролик йде за межі саду і відправляється у велике місто, де його витівки гідно оцінять. Але коли сім'я, ризикуючи життям, відправляється за ним, щоб повернути втікача додому, Петрику доведеться раз і назавжди вирішити, що для нього важливіше за все.
Режисером картини "Кролик Петрик: Втеча до міста" виступив Вілл Глак, головного героя озвучує комік і телеведучий Джеймс Корден. У фільмі також знялися Девід Ойелоуо, Елізабет Дебікі й Марго Роббі.

Голос кохання
Дивіться з 11.11.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
34%
10
17%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
22%
Всього проголосувало: 59

telegram instagram facebook