Нова бондіана скоро в кіно

16 вересня 2021
30 вересня в Україні відбудеться прем'єра 25-ї ювілейної частини бондіани "Не час помирати". Шпигунська сага "007: Не час помирати" стане останньою з Деніелом Крейгом у ролі агента Джеймса Бонда.
За сюжетом, Джеймс Бонд покидає службу й насолоджується відпочинком на Ямайці. У нього все прекрасно, і він не збирається повертатися в Мі-6. Але коли до нього звертається старий друг з проханням допомоги в пошуках зниклого вченого, Бонд не може стриматися — і пускається берега. До того ж пошуки вченого приводять Бонда до таємничого лиходія, який захопив новітні технології й хоче панувати над світом. До ролі дівчини Бонда повернеться Леа Сейду, також у фільмі знялися Рейф Файнс, Бен Вішоу, а Рамі Малеку дісталася роль головного лиходія.
Режисер стрічки "007: Не час помирати" — Кері Фукунага, якого пам’ятають за першим сезоном "Справжнього детектива" і серіалом "Маніяк", а над сценарієм працювала Фібі Воллер-Брідж, авторка серіалу "Погань", яка привнесла в бондіану феміністичного ладу.
Блогери та кінооглядачі прозвали фільм "Не час помирати" найстражденнішим релізом 2021 року, оскільки через пандемію коронавіруса його прем'єру неодноразово відкладали. Спочатку нову "бондіану" чекали на великих екранах ще в березні 2021 року, проте пізніше творці саги називали нові й нові дати.
Співай 2
Дивіться з 30.12.2021
Який фільм чекаєте найбільше?
28
44%
4
6%
1
2%
30
48%
Всього проголосувало: 63

telegram instagram facebook