Вестсайдська історія від Стівена Спілберга

2 грудня 2021
З 2 грудня в українських кінотеатрах стартує показ нового фільму Стівена Спілберга "Вестсайдська історія" – адаптація класичного бродвейського мюзиклу 1957 року, написаного Леонардом Бернстайном і Стівеном Сондгаймом за сюжетом "Ромео і Джульєтти". Відтоді інтерес глядачів до постановки не вщухає. У травні 2014 року Стівен Спілберг висловив свою зацікавленість в екранізації сюжету. Це спонукало студію 20th Century Fox придбати відповідні права для можливості реалізації проєкту. Один зі співсценаристів Тоні Кушнер зауважив, що музичні номери, а загалом їх 11, залишать без змін, а також намагатимуться створити фільм максимально наближеним до оригінального мюзиклу.
Головні ролі у фільмі "Вестсайдська історія" виконали Енсел Елґорт ("Дивергент", "На драйві"), а також Рейчел Зеґлер, Аріана ДеБос, Девід Альварез, Майк Фейст та інші.
У центрі сюжету "Вестсайдської історії" – молоді люди Тоні та Марія. Вони закохуються один в одного, попри те, що походять з двох ворожих вуличних банд – нащадків білих емігрантів "Ракет" і пуерториканців "Акул".
Фільм 2021 року стане вже другою екранізацією "Вестсайдської історії". Перша кіноадаптація мюзиклу вийшла у 1961 році та була відзначена 10-ма преміями "Оскар" (всього номінацій було 11).
Мюзикл "Вестсайдська історія" часто ставиться в навчальних закладах, регіональних театрах і навіть оперних театрах світового масштабу.
Який фільм чекаєте найбільше?
1
9%
2
18%
0
0%
5
45%
1
9%
2
18%
Всього проголосувало: 11
Золото
Дивіться з 24.02.2022

telegram instagram facebook