П'яті "Пірати"

22 травня 2017


Зіркові Джонні Депп, Кая Скоделаріо та Орландо Блум – у одному фільмі. Та й не простому, а в кіноепопеї "Пірати Карибського моря". Цього разу фанатів культового піратського екшну очікує епізод під назвою "Помста Салазара". Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 25 травня 2017 року. Фільм розповідає про капітана Джека Спарроу, який виявляє, що за ним полює його старий ворог капітан Салазар разом з примарними піратами.

Попередній продакшн фільму почався ще у 2010 році, незадовго до виходу на екрани четвертої частини "На дивних берегах". У 2013 році відомий сценарист Джефф Натансон був найнятий для написання сценарію для п’ятого фільму, вихід якого планувався у 2015 році. Та проблеми зі сценарієм, нестача бюджету перешкодили цій ідеї. Прем’єру відклали на 2017 рік. Зйомки почалися в Австралії у лютому 2015 року. Уряд Австралії запропонував студії "Disney" близько 20 мільйонів доларів податкових пільг і це покращило фінансові можливості творців стрічки.

Незмінний виконавець головної ролі Джонні Депп вкотре засвідчив свою любов до проекту – до "Піратів" він жодного разу не погоджувався працювати у сиквелах. Для українських глядачів капітан Джек Спарроу говоритиме голосом Олега Михалюти, більше відомого як Фагот, лідер-вокаліст гурту ТНМК.

Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook