Диво-жінка: непереможна принцеса амазонок

29 травня 2017
Супергеройський екшн "Диво-жінка", який стартує в прокаті 1 червня, розповість про непереможну принцесу амазонок Діану. Вона прийде в світ людей, щоб припинити війну. Її неймовірна сила і стійкість зупинять зло.

Фільм заснований на однойменному коміксі, який вперше вийшов у пресі 75 років тому. З тих пір Диво-жінка стала однією з найвідоміших супергероїв у світі, склала компанію Бетмену і Супермену в боротьбі проти світового зла і ось тепер удостоїлася окремого фільму.

Стрічка розповідає історію амазонської принцеси Діани. Вона живе на райському острові Теміскіра разом з іншими амазонками і не знає, що в зовнішньому світі бушує війна (події відбуваються під час Першої світової війни). Але одного разу літак американського пілота Стіва Тревора зазнає аварії на острові. Стіву вдається вижити і розповісти Діані про те, що відбувається в світі. Принцеса амазонок вирішує залишити свій будинок, щоб справитися із загрозою.

Діана - не просто досконало володіє технікою бою. В її розпорядженні - ласо, яке змушує всіх говорити правду, меч "вбивця богів", захисні браслети, які можуть відбивати кулі. Отже глядачів чекає не тільки історія становлення героїні, але і видовищні пригоди Діани і Стіва в світі людей.
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
34%
9
16%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
22%
Всього проголосувало: 58

telegram instagram facebook