Паддінгтон повертається

9 січня 2018

Велика радість для дітей та всієї родини! Скоро в кінотеатрах країни стартує продовження пригод чарівного ведмедика, який з'явився на екранах три роки тому та зібрав у прокаті понад 260 млн доларів. Це і стало приводом продовжити "Пригоди Паддінгтона".
Нові пригоди розумного, доброзичливого та найчарівнішого ведмедя на світі стартують в кіно вже з 18 січня. Далеко не всі з тих дитячих фільмів, в яких гра акторів чергується з мультиплікацією ("лайв-екшн"), забезпечують глядачеві таку радість, як "Пригоди Паддінгтона 2". У зарахуванні цієї стрічки до жанру "лайв-екшн" є навіть трохи прикрим для її чудових мультиплікаційних сцен.
Другий фільм Пола Сміта про ведмедика Паддінгтона своєю старанністю нагадує музичну скриньку, сконструйовану великим майстром. Він чудовий і як мальовнича ексцентрична комедія, і як щира ода силі добра і щирості.
Головний герой, лагідний ведмедик (озвучений Володимиром Зеленським) у наш неспокійний час цілком підходить як приклад для наслідування, а для когось - і джерела істинного натхнення.
Є у ведмедика й антагоніст: Х'ю Грант блискуче пародіює сам себе в ролі самозакоханого актора, який втратив колишню славу і знімається тепер у рекламі собачого корму.
"Пригоди Паддінгтона 2" рекомендується глядачам різних поколінь і смаків.

Вийду за тебе
Дивіться з 10.02.2022
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
20
35%
8
14%
4
7%
1
2%
3
5%
8
14%
13
23%
Всього проголосувало: 57

telegram instagram facebook