Ремпейдж - більше, ніж "Скеля"

10 квітня 2018
Перші новини про те, що в Голлівуді збираються екранізувати аркадну гру "Ремпейдж" (Rampage) з'явилися ще в 2015 році, проте тільки тепер фільм можуть побачити глядачі.
Головну роль у фільмі виконав зірка екшн-бойовиків Дуейн "Скеля" Джонсон, а режисером виступив Бред Пейтон, які вже співпрацювали на зйомках фільму-катастрофи "Розлом Сан-Андреас". У фільмі також знялися Наомі Харріс, Джо Манганьєлло, а також Марлі Шелтон.
Фільм "Ремпейдж" розповідає про біолога на ім'я Девіс Окою (Дуейн Джонсон), який свого часу виростив горилу, а тепер намагається врятувати її. Річ у тому, що в результаті генетичного експерименту розумна людиноподібна мавпа перетворюється на істоту величезних розмірів, що громить все на своєму шляху. Незабаром подібної трансформації піддаються ще кілька тварин, які борються один з одним за перевагу, знищуючи все на своєму шляху. Щоб уникнути катастрофи, Девіс Окою разом з генним інженером Кейт Колдуелл (Наомі Харріс) намагаються знайти антидот, який зупинить агресивних чудовиськ.
Нагадаємо, що класична аркада Rampage вийшла ще в 1986 році на ігрових автоматах, після чого з 1997 по 2006 рік вийшло 4 сиквела оригінальної версії гри.
Який фільм чекаєте найбільше?
0
0%
2
29%
2
29%
0
0%
3
43%
Всього проголосувало: 7

telegram instagram facebook